Kubo

Od September 26, 2018 19:00 until September 26, 2018 22:00

Okres: Levice , Divadlo

KUBO je nepochybne jednou z filmových a divadelných klasík, ktorú pozná snáď každý správny Slovák. Je plný čarovných momentov, ktoré postupom času zľudoveli a prenášajú sa z generácie na generáciu.

Nové Česko-Slovenské muzikálové spracovanie divadelnej hry Jozefa Hollého je oslavou slovenského folklóru a vzdanie holdu velikánovi slovenskej filmovej a divadelnej scény - Jozefovi Krónerovi. 

Živé, energické a zábavné predstavenie! Tak bude vyzerať nový muzikál Kubo v modernej a divácky príťažlivej podobe! Réžiu nového muzikálu si zobral na starosť režisér Ivan Blahút. Šesť originálnych piesní zložila skvelá Sima Martausová, štyri sú z pera Petra Uličného, folklórnu fashion show predstaví Adriana Adamíkova, dynamické choreografie Martina Urbana.
Bravúrne herecké a tanečné výkony, folklor fashion show, fúzia moderného tanca a folkloru !

Účinkujú : Juraj Bača , Adelka Mojžišová, Silvia Holečková , Tomáš Makranský, Lucia Vráblicová, Marta Potančoková , Peter Brajerčík , Judit Hansman , Janko Jackuliak, Katka Ivanková, Zdeněk Klusák, Peter Trník, Róbert Urban, Tomáš Palonder , Renata Ryníková , Štefan Richtárech profesionálni tanečníci , Anička a Michal Dudášovci sólisti Lúčnice.
Scénar : Tomáš Dušička
scéna : Andrej Sarvaš

Ceny vstupeniek : 22 €, 24 €, 27 €
Predpredaj vstupeniek : Levická informačná agentúra, online : http://www.mskslevice.sk/ alebo v sieti Ticketportal.

 

2018-09-26 19:00:00
2018-09-26 22:00:00