Partnerské stránky:

 

UNSK

 

Ubytovanie na vidieku

 

Visititra

 

Slovakia travel

 

 Poklady kraja

 

 

ZVEROPARK

Kategória: Prechádzky krajom

Okres Žarnovica, obec Revištské Podzámčie

Zveropark v Revištskom Podzámčí otvorená v roku 2015 pre všetkých milovníkov prírody a zvierat. Na ploche približne 21 hektárov sa nachádza viac ako 30 druhov zvierat a hlavným zámerom Zveroparku je zoznámiť návštevníkov so zvieratami, ktoré voľne žijú v našich lesoch, no i s tými, ktoré sa k nám prisťahovali len nedávno alebo žijú v cudzine.

Hlavnou dominantou Zveroparku sú losy. Okrem prehliadky rôznych  zvierat ponúka Zveropark mnoho ďalších možností na aktívne strávenie voľného času ako je: hladkací kútik, možnosť zakúpenia si  balíčka s krmivom pre zvieratá, pikniková lúka na oddych, opekanie pod holým nebom, bufet, návštevníci si taktiež môžu uloviť pstruha z jazierka a pripraviť si ho rovno na grile.

Počas sezóny sú pripravené špeciálne programy pre školy a rôzne tematické víkendy s množstvom atrakcií a hier pre deti.

Miesto, kde je príroda krásna ako z rozprávky...kde je pokoj a pôvabné zvieratká...zurčiaci vodopád...jazero plné rýb...lúka ako stvorená na piknik...Miesto, kde máte pocit, že čas už nebeží tak rýchlo, kde zabudnete na bežné problémy a budete vnímať len tú krásu všade navôkol. Miesto, na ktorom Vaše deti odložia mobily a tablety...miesto, kde je dovolené niektoré zvieratká pohladkať, pritúliť sa k nim...kde Vy budete relaxovať a Vaše deti spoznávať prírodu, hrať sa, a zabávať...

Atrakcie, ktoré sa nachádzajú v Zveroparku: amfiteáter, automat s mincami, bufet, detské ihrisko, grilovanie rýb, požičanie rybárskeho náradia, hladkací kútik, hod loptičkou, ohnisko, pikniková lúka, rozhľadňa, rybolov, streľba z praku, táborisko, trampolína, vodopád, dve jazierka.

Zveropark - Revištské Podzámčie

Otváracie hodiny:

Začiatok sezóny: 
14. apríl – 28. máj sobota, nedeľa, sviatky 10.00-17.00
29.máj – 30.jún sobota, nedeľa, sviatky 10.00-19.00 (posledný vstup o 18.00)
1.júl – 3. september DENNE 10.00-19.00 (posledný vstup o 18.00)

4. september - 1. október sobota, nedeľa, sviatky 10.00-17.00  (posledný vstup o 16.00)

2. október – koniec sezóny
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tel. č.: +421/911/476 168 +421/903/711 215

www.zveropark.sk


Zveropark v obrazoch