Partnerské stránky:

 

UNSK

 

Ubytovanie na vidieku

 

Visititra

 

Slovakia travel

 

 

 Poklady kraja

 

 

Penzión Dolina

Kategória: Penzión
 
Kontakt:
Svätojánska ulica 1
951 45 Horné Lefantovce 
+421 907 112 102 +421 905 407 185
www.penziondolina.sk
 

Penzión Dolina je novovybudovaný penzión, ktorý sa chváli jedinečnou lokalitou. Iba 17 km od Nitry, v lone krásnych Tribečských lesov, je tento rodinný penzión ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú pokoj a čerstvý vzduch.

Spojenie tichého prostredia, kvalitnej gastronómie a pekne upraveného okolia láka nielen ľudí z blízkych miest, ale hlavne zahraničných návštevníkov, ktorí neváhajú cestovať za dobrým jedlom.

Naša kuchyňa sa špecializuje na sezónne špeciality a divinu. Jedálny lístok meníme niekoľko krát do roka v závislosti toho, čo ponúka príroda.

Počas celého roka si môžete u nás pochutnať na kvalitnom teľacom mäse, hovädzine, alebo rybách. Medzi najobľúbenejšie pochúťky z diviny u nás patrí sviečková na smotane, jelení burger  alebo diviačie pate.

Pri príprave jedál používame čerstvé bylinky a koreniny a často sa vraciame k surovinám, ktoré tradične patria do slovenskej kuchyne. Mak, orechy, bryndza, med, rozmarín. Hostia si tak môžu pochutiť napríklad na makových šúľancoch.

Náš team kuchárov však posúva tieto tradičné jedlá dopredu a snaží sa priniesť vždy niečo nové.

Cez víkend máme vždy pripravený koláč podľa sezónnej ponuky. Na jeseň si u  nás môžete pochutiť napríklad na tekvicovom koláči s mascarpone alebo mrkvovom koláči.

Penzión Dolina ponuka jedinečné miesto na svadby a rodinne oslavy. Pre tých, ktorí by si chceli vyskúšať streľbu na asfaltové holuby, mame strelnicu na americký skeet a trap. Skúsení strelci si môžu strelnicu prenajať a tí, ktorí skúsenosť so športovou streľbou nemajú si to môžu vyskúšať s našim inštruktorom.

Penzión Dolina ponúka moderne ubytovanie, možnosť chytania rýb, tenisové kurty a ideálne miesto, z ktorého sa môžete vybrať na vynikajúce prechádzky do prírody.