Partnerské stránky:

 

UNSK

 

Ubytovanie na vidieku

 

Visititra

 

Slovakia travel

 

 

 Poklady kraja

 

 

AQUAMARIN - Podhájska

Kategória: Wellness a spa

Okres Nové Zámky, obec Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska, nachádzajúce sa na juhu Slovenska neďaleko Nových Zámkov, poskytuje návštevníkom možnosť oddychu a rekreácie tak v letnom ako i v zimnom období. Návštevníkov kúpaliska tvoria nielen Slováci, ale aj turisti z Čiech, Poľska, Maďarska, Rakúska a iných krajín. Počas letnej sezóny je návštevníkom k dispozícii deväť bazénov a tobogán.

Voda zo Slovenského „Mŕtveho mora“ v Podhájskej je známa široko-ďaleko. Nachádza sa na juhu Slovenska pár kilometrov od Nových Zámkov. Je unikátom s blahodarnými účinkami na celý ľudský organizmus. Pol milióna ľudí ročne navštívi kúpalisko, a tak je najnavštevovanejšou atrakciou Nitrianskeho samosprávneho kraja. Voda na povrch po prvýkrát vytryskla v roku 1973 z hĺbky 1900 metrov a jej teplota je dodnes 80 stupňov. Termálna voda, je slaná, liečivo pôsobí na celý organizmus.

Kúpalisko v Podhájskej dnes patrí k celoročne fungujúcim moderným komplexom s kvalitnými službami. Pýchou areálu je wellness centrum AQUAMARIN s deviatimi bazénmi a vitálnym svetom. Teplota vody v bazénoch dosahuje 39 stupňov. Ozajstným zážitkom vitálneho sveta je tropický kúpeľ. Ide o tunel s dĺžkou 5 metrov. V jeho útrobách sú masážne, vodné trysky a sprchy, ktoré v kombinácii pôsobia ako tropický dážď, jemný dážď a hmla. Svetelné efekty dotvárajú pocit uvoľnenia a relaxu. Kúpalisko sa stalo vyhľadávanou atrakciou pre ľudí s aktívnym spôsobom života

Otvorené:

Pondelok: 13.00 - 21.00
Utorok- nedeľa: 9.00 - 21.00

Kontakt:
Termálne kúpalisko Podhájska
493 Podhájska, 941 48
Wellness centrum: tel.:+421 35 6586 240 , +421 918 708 742
www.tkpodhajska.sk