Partnerské stránky:

 

UNSK

 

Ubytovanie na vidieku

 

Visititra

 

Slovakia travel

 

 

 Poklady kraja

 

 

Wellness Hotel Patince

Kategória: Wellness a spa

Okres Komárno, obec Patince

Wellness Hotel Patince**** už roky patrí k najobľúbenejším dovolenkovým miestam na Slovensku. Svojou zaujímavou polohou na južnom Slovensku, bohatstvom termálnych prameňov, kvalitnou ponukou služieb a ústretovým personálom oslovuje široké spektrum domácich i zahraničných zákazníkov.
Wellness Hotel Patince sa nachádza 15 km východne od Komárna, smerom na Štúrovo. Rekreačný areál sa rozprestiera na ploche 30 ha vrátane termálneho wellness centra a rekreačného jazera vhodného na športový rybolov.

Wellness Hotel Patince sa nachádza 15 km východne od Komárna, smerom na Štúrovo. Rekreačný areál sa rozprestiera na ploche 30 ha vrátane termálneho wellness centra a rekreačného jazera vhodného na športový rybolov.
Pohoda a relax v hlavnej úlohe
Hlavným posolstvom hotela je poskytovať kvalitné wellness služby pre maximálnu spokojnosť hostí, aby si každý klient dokázal oddýchnuť v príjemnom prostredí a za pár dní zrevitalizovať svoje telo i myseľ. Jedným z najdôležitejších faktorov dokonalej relaxácie je termálna voda, ktorá blahodárne pôsobí na pohybové ústrojenstvo. Hotel sa môže pýšiť najväčším vnútorným zážitkovým bazénom s termálnou vodou na Slovensku. Vnútorný bazénový svet ponúka relaxačný zážitkový bazén s množstvom vodných atrakcií,  detský bazén s toboganom, vírivku a sedací bazén. Teploty vôd sú v rozmedzí 30 – 36°C. Vonkajšie možnosti bazénov dopĺňajú ponuku. V letnej sezóne je spolu s vnútornými bazénmi k dispozícii až 10 bazénov a 4 tobogany. Saunový svet ponúka hosťom 2 fínske sauny, 1 parnú a 1 bylinkovú saunu, ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov kúpeľ. Komplexnosť poskytovaných služieb vhodne dopĺňajú spa a wellness procedúry, ako masáže, thajské masáže, zábaly, vaňové kúpele, tvárové a telové ošetrenia, spa ošetrenia rúk a nôh a kaderníctvo.
K spríjemneniu pobytu slúžia priestranné a komfortné dvojlôžkové izby, pre náročnejšiu klientelu sú k dispozícii dvojlôžkové, štvorlôžkové a jeden šesťlôžkový mezonetový apartmán. Pre rodiny hotel ponúka mezonetové Family izby. Samozrejmosťou je možnosť bezplatného wi-fi pripojenia na internet.
Doplnkové programy
Zo širokej palety doplnkových služieb ponúka hotel svojim hosťom predovšetkým špeciálne relaxačné a jogové cvičenia, prednášky na tému zdravého životného štýlu a poradenstvo v oblasti vizáže a kozmetiky. Pre aktívne športové vyžitie sú pre hostí k dispozícii tenisové kurty, multifunkčné ihrisko, minigolf, petanque a plážový futbal.
V hoteli je požičovňa bicyklov, korčulí a nordic walking palíc, ktorými je možné preskúmať okolie dunajskej oblasti.Nakoľko sa hotel nachádza v tesnej blízkosti Dunaja a prístavu Marína Patince, je možné využiť vyhliadkové plavby po Dunaji či sa občerstviť rôznymi grilovanými a rybacími špecialitami v Marína Bare.Po náročnom dni si hostia môžu posedieť v spoločnosti dobrých priateľov v lobby bare alebo si zahrať bowling v bowling bare hotela, kde sa počas víkendov môžu zabaviť aj pri živej či reprodukovanej hudbe.Hotel ponúka hosťom aj fakultatívne výlety do okolia a v spolupráci s Podunajskou vínnou cestou aj pravidelné ochutnávky vína u regionálnych vinárov.
Gastronómia:
Vynikajúce kulinárske špeciality, ponuka regionálnych aj zahraničných jedál, srdečnosť a ústretovosť nášho personálu sú neodmysliteľnou súčasťou nami poskytovaných služieb. Okrem štandardnej ponuky jedál v našom à la carte jedálnom lístku si môžu hostia vybrať z bohatej ponuky bufetových stolov či pochutnať na špecialitách z pravidelne pripravovaných sezónnych špecialít. Pri príprave jedál využívame predovšetkým suroviny od domácich, regionálnych producentov a dodávateľov. Ponuku skvelých jedál vhodne dopĺňa široký výber regionálnych a zahraničných vín. Počas letnej sezóny je víkendová ponuka gastronomických špecialít obohatená o pravidelné grilovačky, ktoré spríjemňuje cimbalová muzika. Počas letnej sezóny je hosťom k dispozícii Grill bar s grilovanými a rybacími špecialitami.
Kongres:
Dôležitou súčasťou Wellness Hotela Patince**** je moderné kongresové centrum s kapacitou až 300 osôb. Technické vybavenie kongresového centra a variabilita usporiadania kongresových priestorov zodpovedá aj náročným požiadavkám firemnej klientely.
Vďaka ponuke svojich služieb, pružnému servisu, ochotnému a ústretovému personálu je Wellness Hotel Patince**** predurčený stať sa Vašim spoľahlivým partnerom v pracovnom aj každodennom súkromnom živote.

Kontakt:
Wellness s. r. o.
431 Patince 946 39

Recepcia - non stop
Tel.č.: +421/35/790 85 00
mobil: +421/918/886 715
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
www.wellnesspatince.sk