Partnerské stránky:

 

UNSK

 

Ubytovanie na vidieku

 

Visititra

 

Slovakia travel

 

 

 Poklady kraja

 

 

Rieka Dunaj, okres Komárno, obec Patince

Prístav Marina Patince sa nachádza na riečnom kilometri číslo 1752 obkolesený krásnou prírodou a neďalekými lužnými lesmi či ostrovom Kormoránov. Prístav bol vybudovaný v roku 2007, a odvtedy tam je zakotvená výletná loď WELLNESS I, ktorá sa s pravidelnosťou plaví do okolitých, historicky atraktívnych miest akými sú Komárno, Štúrovo či maďarský Ostrihom. V prístave Patince nájdete taktiež aj jachtársky prístav pre 30 jácht.

Úlohou prístavu nie je iba kotvenie lodí, toto príjemné prostredie je dozaista ideálnym miestom pre usporiadanie rôznych outdoorových podujatí a teambuildingových aktivít, ktoré dokážu vytvoriť nerozlučné priateľstvá. Pre milovníkov adrenalínu je na tomto úseku Dunaja povolené aj vodné skútrovanie spolu s vodným lyžovaním.

Jachtárom a návštevníkom prístavu je počas sezóny k dispozícii aj Marina Bar, v ktorom sa môžu občerstviť bohatou ponukou nápojov či regionálnych a grilovaných špecialít. Pre najmenších je v prístave pripravené aj detské ihrisko s trampolínou a preliezkami.

Vyhliadkové plavby každá sobota, nedeľa a streda.

(Zdroj: www.wellnesspatince.sk)

Kontakt:
Tel.: 0918 703 069
www.wellnessline.sk

{component url='index.php?option=com_dmpingallery&view=joomcontent&Itemid=1723' }